امروز: سه شنبه, 05 مهر 1401
برای ناراحت بودن خیلی وقت داری , پس چرا به فردا موکولش نكني؟ مارك فيشر
بیوگرافی استاد سید حسین عباس منش مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیریت سایت   
چهارشنبه ، 13 دی 1391 ، 22:29

استاد حسین عباس منش
استاد سید حسین عباس منش


استاد سید حسین عباس منش متولد 1359 می‌باشد، وی تا به حال همایش‌های بسیار موفقی را در سطح شهر تهران و دیگر شهرهای ایران برگزار نموده است که با استقبال بی نظیر نیز مواجه گردیده است. بعضی از این همایش‌ها در واقع یک کارگاه عملی 21 روزه می‌باشد که برای اولین بار در جهان و با سبکی کاملاً متفاوت و نتایج مؤثر و فوق‌العاده برگزار می‌شود. در این دوره‌ها در محیطی شاد و پرانرژی، تمام جنبه های زندگی مورد بررسی دقیق قرار می‌گیرد و با مشارکت تمام افراد حاضر در همایش، حرکت به سوی زندگی متعالی آغاز می‌گردد. افراد از سطوح فرهنگی و طبقاتی مختلف جامعه و با اهدافی متفاوت در این کلاس‌ها شرکت کرده‌اند که در کمترین زمان به نتایج فوق‌العاده ای رسیده‌اند. افرادی که سرطان داشته‌اند با این تفکر جسم و ذهنشان را مداوا کرده‌اند. افراد بسیاری از فقر کامل در مدت کمتر از یک سال به ثروت قابل توجهی رسیدند. افرادی که سال‌ها زندگی زناشویی وحشتناکی داشتند با اجرای تمرینات این دوره‌ها به یک زندگی سراسر آرامش و زیبایی رسیدند. افرادی که دچار اعتیاد، افسردگی، تنبلی، عصبانیت و انواع مشکلات روحی دیگر بوده‌اند با حضور در این دوره‌ها تمام مشکلات خود را از میان برداشتند و با توسل به خداوند مهربان، زندگی سراسر عشق و زیبایی را شروع کردند. این دوره‌ها آنقدر مؤثر و مفید بوده است که هر فردی که وارد این دوره می‌شود بعد از کسب موفقیت تمام دوستان و بستگانش را نیز به این دوره دعوت کرده و افرادی که به این دعوت پاسخ مثبت دادند همگی نتایج فوق‌العاده مؤثری را تجربه کرده‌اند، که مستندات آن در دفتر شرکت برگزاری همایش‌های استاد به صورت کتبی و با دست خط خود افراد حاضر در همایش‌ها موجود می‌باشد.(بانک کتاب گیتامهر, بانک کتاب صبا, ارسال رایگان کتاب, خرید اینترنتی کتاب, شماره بانک کتاب, سایت خرید کتاب 021664010014)
همچنین علاوه بر کیفیت دوره های استاد عباس منش و نتایج کاملاً متفاوت و مؤثر، تعداد همایش‌های ایشان نیز از آذر ماه 1387 تاکنون به 800 همایش و سمینار و کارگاه رسیده و توانسته است برای مخاطبان خود که تعدادشان به 40000 نفر رسیده، سخنرانی کرده و کارگاه‌های موفقیت برگزار نماید. استاد عباس منش در این مدت زمان کوتاه در تالارهای تفاهم (واقع در بلوار کشاورز، کوچه کبکانیان)، تالار معلم (واقع در خیابان ولیعصر، تقاطع میرداماد)، سالن اجتماعات آموزش و پرورش منطقۀ یک (واقع در میدان تجریش) و تعدادی از دانشگاه‌های کشور از جمله فردوسی مشهد و آزاد بندرعباس و تربیت معلم نسیبه و دبیرستان‌های متعددی در سطح کشور به سخنرانی و تدریس در زمینۀ علوم موفقیت و رازهای زندگی بهتر، پرداخته است. وی قصد دارد با ترویج طرز فکر مثبت اندیشی، با استفاده از قدرت فکر، به مردم ایران و جهان کمک کند که با استفاده از این تکنیک‌ها زندگی شاد، آرام و پرُ از نشاط و امید را برای خود و دیگران خلق نمایند، و در نتیجه همۀ ما بتوانیم جامعه و جهانی سرشار از صلح و آرامش و موفقیت را تجربه نماییم.

آخرین بروز رسانی مطلب در يكشنبه ، 7 دی 1393 ، 10:55
 

تبلیغات

بنر

حاضرین در سایت

ما 1372 مهمان آنلاین داریم

مطلع شدن از خدمات ما ....

با عضویت در این خبرنامه از برنامه ها و تغییرات کاری ما آگاه می شوید: کتب جدید آموزشی ، منتشران جدید، سمینارهای مختلف آموزشی.همه این مطالب به ایمیل شما ارسال می شود. با ما همراه شوید ...


   آدرس: تهران ، میدان انقلاب


تلفن تماس :-88944299--66401004--88944298

طراحی سايت و بهينه سازي توسط شرکت توسعه نسل وب