امروز: دوشنبه, 06 تیر 1401
برای خودتان برای دل خودتان جشن بگیرید و شاد باشید!
سی دی استاد احمدی منش
محصولات استاداحمدی منش مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیریت سایت   
چهارشنبه ، 13 دی 1391 ، 00:48

پیک کتاب ایرانیان موفقکلیه کتاب ها و سی دی های این استاد در موسسه ایرانیان موفق موجود می باشد و شما دوست عزیز تنها با یک تماس می توانید محصولات این استاد را با تخفیف ویژه (کتاب ها10%،سی دی ها20%) تهیه نمایید.


برای تهیه محصولات اساتید ذیل با شمارهای{02188944299---02188944298}تماس حاصل فرمایید.
   محصولات مشابه از استاید دیگر:       
محصولات استاد مرتضی احمدی منش
محصولات استادحسین عباس منش

محصولات استاد احدسلماسی زاده

محصولات استاد معصومه تیموری
محصولات استاد علیرضا آزمندیان

محصولات استاد بابک بهمن خواه

محصولات استاد محمود معظمی
محصولات استاد شاهین فرهنگ

محصولات استاد مجتبی حورایی
محصولات  استاد محمود انوشه

محصولات استاد فرشید پاکذات
محصولات استاد احمد حلــت

محصولات دکـــــتر مجــــــــد
محصولات استاد جــــــاوید

موجود نمی باشد.
معجزه ذهن

معجزه ذهن

دكتر مرتضي احمدي منش

خلاصه کتاب: معجزه ذهن: ای بنده من! مرا فرمان ببر تا تو را همانند خود گردانم. من زندۀ جاوید هستم و تو را نیز زنده جاوید خواهم ساخت. من توانگر مطلق هستم، تو رانیز چنان توانگر سازم که هرگز نیازمند نشوی. من به هرچه فرمان دهم انجام پذیرد و ایجاد شود، تو را نیز مانند خود گردانم که
هرگاه چیزی بخواهی، بگویی باش و آن بشود.
ای داوود! به قومت از جانب من بگو که هریک از بندگانم از من اطاعت کند، من نیز از او اطاعت کنم و او را در طاعت خود یاری دهم. اگر چیزی از من بخواهد، به او بدهم و اگر دعایی کند، اجابت نمایم. اگر به من توکل کند، او را حفظ نموده و همه امورش را کفایت کنم و اگر همه مخلوقات قصد او را کنند، در برابر آنها حائل شوم.

پیش گفتار
آیا تاکنون از خود پرسیده اید که بین افراد ثروتمند و فقیر یا افسرده و شاد و در کل بین انسان های موفق و ناکام چه تفاوتی وجود دارد؟
چرا اکثر مردم در بیماری، فقر و گمنامی زندگی می کنند و بعضی ها، قلّه های پیروزی و موفقیّـت را یکی پس از دیگری فتح می کنند؟
متأسفانه اکثر مردم، آنچنان در حال تلاش و تقلای جسمی، برای گذران امور زندگی هستند که فرصت نمی کنند، به دنبال جواب اینگونه سئوالات بگردند و با خود بیندیشند که چرا تاکنون زندگی خوبی نداشته اند و چگونه می توانند یک زندگی عالی و موفق را برای خود ایجاد نمایند؟
آنها افراد موفق را خیلی خوش شانس تصوّر می کنند و نمی دانند که موفقیت و خوشبختی نیز مانند هرکاری در این جهان، اصولی دارد و دلیل پیروزی انسان های موفق، فقط آشنایی با این اصول و کاربرد دقیق آنهاست.
به قول مارک تواین: «موفقیت یک علم است، اگر اصولش را بدانی، نتیجه اش را بدست می آوری.»
اکثر مردم باور ندارند که می توانند موفق باشند و حتی آمادگی دریافت اصول ساده موفقیت را ندارند.
هنگامی که این کتاب را به پایان برسانید دیگر هرگز وقتی یک فرد موفق را می بینید، حسرتش را نمی خورید و موفقیت او را به حساب قدرت جسمی، هوش و یا بخت بلندش نمی گذارید؛ بلکه پیروزی او را نتیجۀ آشنایی و کاربرد اصول موفقیت می دانید و متوجه می شوید که چرا تاکنون برای رسیدن به آرزوهایتان ناکام مانده اید و از همه مهمتر که هرکسی می تواند فقط با اجرای این اصول به هرچه می خوهد برسد.
من منطمئنم در هر زمینه از مسائل زندگی، در هر مرحله ای که هستید، قطعاً با مطالعۀ این کتاب می توانید به اهداف و آرزوهایتان برسید.
تقدیر و سرنوشت شما در اختیار خودتان است.
انتخاب با شماست که تصمیم راسخ را بگیرید که به مطالب این کتاب عمل کنید یا فقط به مطالعۀ آن بسنده نمایید. به خاطر داشته باشید که هدف نهایی زندگی، رسیدن به آرزوها و تسلط بر سرنوشت است.
هدف من از نگارش این کتاب این است که شما را با روش های بسیار ساده اما پرقدرت موفقیت آشنا نمایم و تمام آنچه را که دید و آموخته ام، بدین وسیله در اختیار شما قرار دهم، چرا که هرچیزی را زکاتی است و زکات دانش، آموختن آن است.
اگر پس از گذشت مدتی از مطالعه این کتاب، دیدید که نتیجه ای نگرفته اید، احتمالاً شما جزء افرادی هستید که عادت دارند پس از خواندن یک کتاب، موافقت با نویسنده و هیجان زده شدن، کتاب را به کناری گذاشته و همان اعمال قبلی خود را طبق عادت انجام می دهند.
پس اگر می خواهید که تغییر کنید، باید مدّتی را به کمک این کتاب به تغییر پندار، گفتار و کردارتان بپردازید تا در شما به صورت عادت درآید.
این کتاب را با عشق و محبت به پیشگاه شما تقدیم می دارم و مطمئن هستم که با عمل به مطالب آن می توانید به تمام آرزوهایتان برسید.
در پایان، خداوند مهربان را به خاطر تمام نعمت ها و برکاتی که به من ارزانی داشته، از جمله توفیق نگارش این کتاب، سپاس فراوان می گویم.
به ارزش واقعی خود پی ببرید.
«آن کس که خویدشت را نشناسد، به هلاک خویش بکوشد.»
«کسی که خودش را بشناسد، پرودگارش را می شناسد.»
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید : ۸۸۹۴۴۲۹۹

آخرین بروز رسانی مطلب در چهارشنبه ، 25 آذر 1394 ، 11:18
 


تبلیغات

بنر

حاضرین در سایت

ما 659 مهمان آنلاین داریم

مطلع شدن از خدمات ما ....

با عضویت در این خبرنامه از برنامه ها و تغییرات کاری ما آگاه می شوید: کتب جدید آموزشی ، منتشران جدید، سمینارهای مختلف آموزشی.همه این مطالب به ایمیل شما ارسال می شود. با ما همراه شوید ...


   آدرس: تهران ، میدان انقلاب


تلفن تماس :-88944299--66401004--88944298

طراحی سايت و بهينه سازي توسط شرکت توسعه نسل وب