امروز: سه شنبه, 24 تیر 1399
برای ناراحت بودن خیلی وقت داری , پس چرا به فردا موکولش نكني؟ مارك فيشر
زنـدگـي‌نـامـه احمد حلت مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیرت سایت   
جمعه ، 3 تیر 1390 ، 21:42

زنـدگـي‌نـامـه احمد حلت

زنـدگـي‌نـامـه احمد حلت

احمد حلت در 17 بهمن 1341 در یکی از مناطق مرکزی شهر تهران به دنيا آمد. در رشته رياضي‌ و فيزيك فارغ‌التحصيل و جهت تحصيل در علوم روان‌شناسي (بالینی) وارد دانشگاه شد. پس از آن در دانشگاه علامه‌طباطبايي تهران رشته علوم‌ارتباطات و روزنامه‌نگاري را به پايان برد.
حلت فارغ‌التحصیل رشته روان‌شناسي تربیتی در مقطع کارشناسی‌ارشد می‌باشد. او در آلمان و سوئیس دوره‌های تخصصی روان‌شناسی باليني و موفقيت را با درجه عالی گذرانده است.

 

او در سال 1368 براي اولين بار و به صورت رسمي به آموزش تكنيك‌هاي موفقيت در كنار آموزش تندخواني پرداخت. ایشان نام خود را به عنوان اولين ايراني آموزش‌دهنده راهکارهاي موفقيت در ایران و خاورمیانه ثبت کرد، و تاكنون بیش از دو ميليون نفر از طریق مجله موفقیت تحت آموزش مستقيم تكنيك‌هاي موفقيت در كشور قرار گرفته‌اند.
حلت در سال 1377 به انتشار مجله موفقیت پرداخت. مدیرمسوول و صاحب‌امتیاز دوهفته‌نامه موفقیت اینک رییس بنیاد سخنرانان حرفه‌ای ایران هستند. (که از سوی شهرداری تهران در سال 1389 افتتاح گردیده است)بانک کتاب گیتامهر, بانک کتاب صبا, ارسال رایگان کتاب, خرید اینترنتی کتاب, شماره بانک کتاب, سایت خرید کتاب 021664010014
در اغلب شهرها و دانشگاه‌های مهم كشور به ارایه سمينارهایي تحت عناوین مختلفي که در ادامه آمده اقدام نمود. حلت، همواره در فکر نوآوری و خلاقیت بوده و موسسه فرهنگی همه‌رازموفقیت نیز از جمله موسسات تحت سرپرستی ایشان با هدف گسترش فرهنگ مثبت‌نگری و موفقیت است، که از سال 1388 فعالیت خود را متوقف کرده است.
استاد حلت طرح جهانی دهکده موفقیت را در فروردین ماه 1380 به مردم خوب کشورمان هدیه داد. او معتقد است روزی دهکده جهانی موفقیت به بزرگ‌ترین مرکز تحقیقاتی جهان تبدیل خواهد شد و البته این حق مسلم ایرانیان است. برای این آرمان حتی قطعه زمینی در منطقه نور مازندران خریداری شده است و هم اکنون در فکر راه‌اندازی و توسعه آن است.

استاد حلت بيش از 200 برنامه در شبكه جهاني جام‌جم ارایه كرد. و در این برنامه‌ها به ایرانیان ساکن کشورهای مختلف جهان رازهای کسب موفقیت و شادابی در زندگی را آموزش داد. او محبوبیت چشمگیری در این برنامه‌ها پیدا کرد، تا جایی که در میان ده‌ها روان‌شناس و استاد دانشگاه به عنوان کارشناس منتخب شبکه جهانی جام‌جم انتخاب شد.
ایشان همچنین تندخوانی حلت را در سال 1371 به ثبت رسانید و آخرین روش‌های یادگیری و مطالعه را به غریب نیم میلیون نفر از دانشجویان کشور آموخت.
حلت 11 کتاب چاپ شده و چندین جلد کتاب دیگر در دست تحریر دارد که همه آنها از پرفروش‌ترین کتاب‌های ایران است که به چاپ ششم رسیده است.
حلت هم اکنون مشاور برندینگ سازمان‌های بزرگ و شرکت‌های نامی ایرانی است و از سال 1388 اغلب زمان خود را به مشاوره با کمپانی‌های داخلی و خارجی برای افزایش بهره‌وری آموزش مدیریت منابع انسانی و مشاوره در زمینه ایزو، مدیریت زمان و رازهای نفوذ و تاثیرگذاری و ارتباطات در کارخانجات می‌پردازد.
ایشان همچنین روش‌های نوینی را در بازاریابی و فروش خلق کرده، که می‌توان با تکیه بر آنان سودآوری شرکت را به بالاترین درجه برسانند.
هدف اصلی استاد ترویج و اشاعه فرهنگ مثبت‌نگری در جامعه است. او معتقد است به راز بزرگ موفقیت و قدرت دست یافته که مصداق آیه "وَ اَما بِنعمَتِ رَبِکَ فَحدث" (سوره ضحی، آیه 11) آن را با خلوص نیت در اختیار هم‌میهنان عزیزش قرار می‌دهد.

بانک کتاب گیتامهر, بانک کتاب پایتخت, ارسال کتاب, خرید اینترنتی کتاب, تلفن بانک کتاب, سایت بانک کتاب 021664010014

 

آخرین بروز رسانی مطلب در يكشنبه ، 7 دی 1393 ، 11:07
 

تبلیغات

بنر

حاضرین در سایت

ما 275 مهمان آنلاین داریم

مطلع شدن از خدمات ما ....

با عضویت در این خبرنامه از برنامه ها و تغییرات کاری ما آگاه می شوید: کتب جدید آموزشی ، منتشران جدید، سمینارهای مختلف آموزشی.همه این مطالب به ایمیل شما ارسال می شود. با ما همراه شوید ...


   آدرس: تهران ، میدان انقلاب


تلفن تماس :-88944299--66401004--88944298

طراحی سايت و بهينه سازي توسط شرکت توسعه نسل وب