امروز: سه شنبه, 24 تیر 1399
برای ناراحت بودن خیلی وقت داری , پس چرا به فردا موکولش نكني؟ مارك فيشر
آنتونی رابینز مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیریت سایت   
سه شنبه ، 2 اسفند 1390 ، 00:22

درباره آنتونی رابینز:

آنتونی رابینز بیش از نیمی از عمر خود را صرف کمک به دیگران کرده است ، تا عظمت وجود و خصوصیات بیهمتای خود را کشف و آنها را بهتر سازند . او یکی از موفقترین افراد کشور در زمینه بهبود عملکرد دیگران است .
وی بنیانگذار و ریس هیات مدیره بنیاد آنتونی رایینز است که به منظور کمک به افراد برای رسیدن به موفقیتهای فردی و حرفه ای تاسیس شده است .رابینز برای بهبود عملکرد کارکنان ، با سازمانهایی از قبیل آی.بی.ام ، امریکن اکسپرس ، مک داگلاس ، ات اندتی و ارتش ایالات متحده و همچنین تیمهای ورزشی لس آنجلس و قهرمانان مدال طلای المپیک همکاری داشته است . وی همچنین مورد مشاوره بسیاری از چهره های معروف جهانی بوده و درمورد بازسازی شهر شفیلد که چهارمین شهر بزرک انگلستان است طرف مشورت بوده است . (بانک کتاب گیتامهر, بانک کتاب صبا, ارسال رایگان کتاب, خرید اینترنتی کتاب, شماره بانک کتاب, سایت خرید کتاب 021664010014)

علاقه خاص رابینز به این است تا با کمک به افراد ، جهان را جای بهتری برای زیستن بسازد ، و به افراد جامعه کمک کند تا سرنوشت خود را به دست گیرند ، روابط خود را با افراد جامعه بهتر سازند ، به دنبال هدفهای ارزشمند زندگی خود بروند ، بر ناکامیهای عاطفی یا مالی غلبه کنند و به سهم خود به جامعه و کشور خدمت نمایند . سالهاست که ائ بدون خودخواهی ، نیرو و منابع خود را در اختیار نیازمندان گذاشته است ، و در سال 1991 بنیادی غیرانتفاعی را بوجود آورده است که هدفش کمک به کودکان عقب مانده ، افراد بی خانمان ، سالمندان و زندانیان است .

آقای رابینز ، در حال حاضر35 سال دارد و با همسر و فرزندانش در دلماکالیفرنیا زندگی میکند. رابینز از روشهای گوناگونی برای بالا بردن سطح زندگی خود و دیگران استفاده مینماید . اعتقاد او بر این است که فرایند تفکر و ارزیابی چیزی جزپرسش و پاسخ درونی نمیباشد . میدانیم که نحوه تفکر و ارزیابی ما (که خود ارزیابی هم به عوامل گوناگون در موقعیت ارزیانی بستگی دارد ) احساس ما را شکل میدهد و با توجه به اینکه یک شخص هر چه هم که عاقل و بالغ باشد بر اساس احساسات خود و نه بر اساس فکر خود عمل میکند پس نوع احساس ما در هر لحظه رفتار ما را شکل داده و این رفتارها و عاذتهایی که شاید بسیاری از مواقع متوجه میزان بازدارندگی آنها نیز نمیشویم نهایتا سرنوشت ما را شکل میدهند .

 

مرجع : کتاب اندیشه های نیرو بخش نوشته آتنونی رابینز و جوزف مک کلندون

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید : ۸۸۹۴۴۲۹۹
چنانچه مایل به دریافت جدیدترین کتب و محصولات ما می باشید لطفا در خبرنامه سایت عضو شوید...

آخرین بروز رسانی مطلب در يكشنبه ، 7 دی 1393 ، 10:57
 

تبلیغات

بنر

حاضرین در سایت

ما 273 مهمان آنلاین داریم

مطلع شدن از خدمات ما ....

با عضویت در این خبرنامه از برنامه ها و تغییرات کاری ما آگاه می شوید: کتب جدید آموزشی ، منتشران جدید، سمینارهای مختلف آموزشی.همه این مطالب به ایمیل شما ارسال می شود. با ما همراه شوید ...


   آدرس: تهران ، میدان انقلاب


تلفن تماس :-88944299--66401004--88944298

طراحی سايت و بهينه سازي توسط شرکت توسعه نسل وب