امروز: جمعه, 26 مهر 1398
تغییرات کوچک ایجاد کنیم !حداقل برای قابل تحمل تر کردن خیلی از چیزها.
آموزش ریاضیات گسسته مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیریت سایت   
سه شنبه ، 10 خرداد 1390 ، 21:38

آموزش ریاضیات گسسته
عنوان:آموزش ریاضیات گسسته

Discrete Mathematics Education
مولفان:محمود نصیری
نشر مبتکران

خلاصه کتاب:
این کتاب شامل چهار فصل می باشد:
فصل اول گراف ، فصل دوم نظریه اعداد، فصل سوم روش های ترکیباتی و رابطه ها و گراف و بالاخره در فصل چهارم احتمال مورد بررسی قرار گرفته است. 
دراین کتاب سعی شده است که مفاهیم هر فصل از ابتدایی ترین بحث شروع شود و با ذکر تعاریف، قضایا و مثال های متعدد دنبال شود تا خواننده بتوانند به تسلط کافی بر مطالب فائق آید.
با وجودی که امروزه با توجه به شیوه ی برگزاری کنکورها وتعداد سیاهی لشکر شرکت کننده ، کتاب هایی با شیوه ی مفهومی و غنی از مطالب و استدلال های اساسی جای خود را به کتاب های نکته و تست و تهی از هرگونه استدلال داده است اما ما رسالت خود را از دست نداده و به همان رسالتی که داشته ایم ادامه خواهیم داد.
علاوه بر ارائه ی درس و بررسی دقیق مطالب، در لابه لای متن پرسش هایی نیز قرار داده ایم که بتواند آزمونی در یادگیری آن بخش باشد. پاسخ این پرسش ها و تمرین های دوره ای از کل مطالب آن فصل آورده شده که پاسخ های کامل آن ها در انتهای همان بخش آمده است.
برای آن که داوطلبان  شرکت کننده در آزمون های دانشگاه بتوانند تسلط بیشتری کسب کرده و با شیوه های آزمون های چهارگزینه ای که در حال حاضر چاره ای جز تسلیم در مقابل آنها نیست آشنایی پیدا کنند.
در پایان هر فصل به اندازه ی کافی پرسش های چهارگزینه ای همراه با پاسخ تشریحی کامل آن ها گذاشته شده است و به منظور آشنایی بیش تر از این عزیزان ، مقام آزمون های دانشگاه ها اعم از سراسری و آزاد نیز در آن ها گنجانده شده است.
کتاب حاضر، شامل 400 مثال حل شده همراه با مفاهیم و بیش تر از 80 پرسش درون متن و بیش از 90 پرسش دوره ای در پایان فصل و هم چنین شامل 800 پرسش چهارگزینه ای می باشد. آزمون های سال 85 الی 87 نیز در چاپ جدید آورده شده است
این کتاب شامل اطلاعات جامع و طبقه بندی شده ای می باشد که مطالعه  این کتاب شما را در فراگیری بهتر دروس یاری می کند.
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید : ۸۸۹۴۴۲۹۹
چنانچه مایل به دریافت جدیدترین کتب و محصولات ما می باشید لطفا در خبرنامه سایت عضو شوید...

 

آخرین بروز رسانی مطلب در پنجشنبه ، 26 دی 1392 ، 10:25
 

تبلیغات

بنر

حاضرین در سایت

ما 152 مهمان آنلاین داریم

مطلع شدن از خدمات ما ....

با عضویت در این خبرنامه از برنامه ها و تغییرات کاری ما آگاه می شوید: کتب جدید آموزشی ، منتشران جدید، سمینارهای مختلف آموزشی.همه این مطالب به ایمیل شما ارسال می شود. با ما همراه شوید ...


   آدرس: تهران ، میدان انقلاب


تلفن تماس :-88944299--66401004--88944298

طراحی سايت و بهينه سازي توسط شرکت توسعه نسل وب