امروز: چهارشنبه, 24 مهر 1398
برای رسیدن به موفقیت باید مثل زمان کودکی کنجکاو باشید."انتونی رابينز "
آموزش جامع هندسه1 مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیریت سایت   
سه شنبه ، 10 خرداد 1390 ، 21:35

آموزش جامع هندسه1
عنوان:آموزش جامع هندسه1

General Education Geometry 1
مولفان:سیدمحسن هاشمی

 نشر مبتکران


خلاصه کتاب:
در اين كتاب آموزش دقيق و مفهومي هندسه مد نظر بوده است به طوري كه از مقدمات پايين تر از دبيرستان شروع شده و مطالب به تدريج و به نرمي به سطح بالايي مي رسند. به طوري كه سوالات آخر در هر فصل در حل سوالات مسابقات و پيكار جو مي باشد .
تمامي تعاريف ، قضايا ، حتي بيش از آنچه در دبيرستان و كنكور لازم باشد در اين كتاب به طور كامل مورد بررسي قرار گرفته است . فصل هاي كتاب منطبق بر كتاب درسي سال دوم است كه فقط فصل صفر در مورد تاريخ هندسه و اصول و نحوه شروع استدلال ها در هندسه است كه كاري جديد و نوين است.
تمامي تست هاي كنكور از سال 49 تا 85 در كتاب آمده و از اين حيث كتاب داراي يك مجموعه ي تست كامل است. نظر به اينكه مؤلف خود اعتقادي به تست هاي غيراستاندارد تأليفي در مورد هندسه ندارد، لذا از آوردن تست هاي غير از كنكور خودداري كرده است.
كتاب براي دبيران نيز مي تواند مورد استفاده باشد حتي در سر كلاس درس مي توانند از آن استفاده كنند. زيرا تمرين ها حل نشده (فقط داراي راهنمايي براي حل ) در آخر هر فصل گنجانده شده است كه بر اساس مطالب هر فصل تمرين ها مرتب شده است. 
كليه دانش آموزان سال دوم دبيرستان رشته ي رياضي فيزيك و تجربي و كليه دانش آموزان پيش دانشگاهي تجربي و دانش آموزان كنكوري رياضي كه مي خواهند مطالب هندسه ي 1 را به صورت خود آموز ياد بگيرند مخاطبان اين كتاب مي باشند
این کتاب شامل اطلاعات جامع و طبقه بندی شده ای می باشد که مطالعه  این کتاب شما را در فراگیری بهتر دروس یاری می کند.
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید : ۸۸۹۴۴۲۹۹
چنانچه مایل به دریافت جدیدترین کتب و محصولات ما می باشید لطفا در خبرنامه سایت عضو شوید...

آخرین بروز رسانی مطلب در پنجشنبه ، 26 دی 1392 ، 10:28
 

تبلیغات

بنر

حاضرین در سایت

ما 100 مهمان آنلاین داریم

مطلع شدن از خدمات ما ....

با عضویت در این خبرنامه از برنامه ها و تغییرات کاری ما آگاه می شوید: کتب جدید آموزشی ، منتشران جدید، سمینارهای مختلف آموزشی.همه این مطالب به ایمیل شما ارسال می شود. با ما همراه شوید ...


   آدرس: تهران ، میدان انقلاب


تلفن تماس :-88944299--66401004--88944298

طراحی سايت و بهينه سازي توسط شرکت توسعه نسل وب